Budownictwo • Praca Monter Wentylacji/Hydraulik-Belgia • dlaBydgoszczy.pl

PRACA MONTER WENTYLACJI/HYDRAULIK-BELGIA

BUDOWNICTWO / BYDGOSZCZ / BABIA WIEŚ, dodano: 6 listopada 2018 09:50, wyświetlono: 17 razy

PRACA MONTER  WENTYLACJI/HYDRAULIK-BELGIA

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Babia Wieś
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Belgia
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Firma specjalizująca się w montażu ogrzewania, wentylacji i urządzeń sanitarnych zatrudni do stałej współpracy kandydatów na stanowiska
MONTER WENTYLACJI
HYDRAULIK

Miejsce pracy: Belgia

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798-056-274 o treści "MONTER" - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- montaż wentylacji na obiektach użyteczności publicznej
- montaż instalacji hydraulicznych na obiektach użyteczności publicznej

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie ww. pracach

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- solidne wynagrodzenie 2100 euro na rękę/mc
- zakwaterowanie i przejazdy na terenie Belgii zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- narzędzia pracy oraz odzież ochronną
- trzynastą wypłatę
- dodatek za prowadzenie auta służbowego