Budownictwo • Pracownik Firmy Remontowej. Praca W Bydgoszczy Przy Kompleksowych Remontach • dlaBydgoszczy.pl

Pracownik firmy remontowej. Praca w Bydgoszczy przy kompleksowych remontach

BUDOWNICTWO / BYDGOSZCZ / BABIA WIEŚ, dodano: 5 maja 2019 11:35, wyświetlono: 76 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Babia Wieś
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: każda
  • Pozycja: specjalista
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: podstawowe
  • Doświadczenie: od roku do trzech lat
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 15 PLN
  • Do: 22 PLN

Opis firmy

Firma wykonująca kompleksowe remonty mieszkań poszukuje doświadczonego pracownika remontowego, praca od zaraz w centrum Bydgoszczy. Zapraszam do współpracy odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników. Rozliczenie akordowe lub godzinowe.