Budownictwo • Praca W Niemczech Na Budowie, Bez Znajomości Języka • dlaBydgoszczy.pl

Praca w Niemczech na budowie, bez znajomości języka

BUDOWNICTWO / BYDGOSZCZ, dodano: 26 października 2017 20:20, wyświetlono: 465 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: kontrakt
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Konstancja, Niemiecy
  • Wykształcenie: zawodowe
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 9 EUR
  • Do: 9 EUR

Opis firmy

W związku z realizacją nowych kontraktów poszukujemy kandydatów do pracy na budowie. Jako firma realizująca projekty budowlane, poszukujemy pracowników specjalizujących się w różnych dziedzinach budownictwa. Dążymy do realizacji jakościowych wykończeń z dużym naciskiem na rozwój, szczególnie ekip budowlanych.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż zabudowy karton-gips (płyty gipsowo-kartonowe), szpachlowanie oraz konstrukcje ścian.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy uczciwości oraz rzetelności podczas wykonywanych prac.
Mile widziane osoby, które brały udział w podobnych pracach.
Podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest to wymagane.

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

- zatrudnienie w stabilnej firmie
- umowa o pracę
- stawka 9€/h
- bezpłatne zakwaterowanie oraz codzienny dojazd do pracy zapewniony
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach