Główne zdjęcie ogłoszenia

KUPIE WOJSKOWE STARE KOLEKCJE,ZBIORY TELEFON 694972047

Opis: Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz ...
Babia Wieś, dodano 15 października 2019 15:28
10 000 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Portrety Na Zamówienie Milena Olesinska

Opis: Portrety na zamówienie – portrety realistyczne,na płótnie farbami ...
Centrum, dodano 18 października 2019 01:24
300 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Obrazy Na Zamówienie Milena Olesinska

Opis: Szanowni Państwo; od wielu lat zajmuję się zawodowo ...
Centrum, dodano 16 października 2019 16:27
700 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Kompozycja Abstrakcyjna

Opis: Kompozycja Abstrakcyjna- obraz olejny na płótnie o wymiarach ...
Centrum, dodano 15 października 2019 17:30
700 PLN

Stwórz swoje miejsce na ziemi – dekoracje dla domu i ogrodu

W kategorii ‘dom i ogród’ znajdą Państwo nietuzinkowe dodatki do domu i działek ogrodowych, które pomogą stworzyć urokliwe miejsce, doskonałe do wypoczynku. Kluczem do stworzenia swoich przytulnych czterech kątów są ciekawe artykuły i dodatki, dzięki którym każde mieszkanie, nawet wynajmowane, zyskuje niepowtarzalny charakter. Oryginalny wystrój mieszkania nie musi być jednak wcale drogi!

 

Tak naprawdę do stworzenia swojego przytulnego kącika wystarczy kilka dodatków, które można kupić w przystępnej cenie w naszym serwisie. Znajdą tutaj Państwo oryginalne lampy, estetyczne piece i kominki, a także nietuzinkowe zestawy do kawy czy herbaty. W ofercie znajdują się również ciekawe artykuły do domu, takie jak dekoracje okienne, dekoracje na półki czy meble po zniżonych cenach. Niepowtarzalne obrazy, wazony czy figurki dodadzą wnętrzom ciepła wprowadzą oryginalne akcenty, dzięki którym mieszkanie zyska jedyną w swoim rodzaju atmosferę.

 

Artykuły do domu i ogrodu

W kategorii ‘dom i ogród’ znajdą Państwo również ciekawe akcesoria do ogrodu, które można kupić na terenie Bydgoszczy. W ofercie znajdą się nie tylko lampy czy piecyki, ale także meble ogrodowe, manekiny czy rzeźby ogrodowe.

 

Ogród to poniekąd wizytówka domu i jego domowników – warto więc zadbać o to, by był wypielęgnowany i ciekawie urządzony. Nie trzeba od razu kupować kamiennej fontanny i drogich drzewek, które muszą być przycinane raz na tydzień: wystarczą drobne zmiany, żeby stworzyć ogródek, w którym będzie można się relaksować z przyjaciółmi. Zadbany ogród z odpowiednimi meblami i ozdobami to doskonałe miejsce nie tylko do towarzyskich spotkań, ale również do zabawy z dziećmi.

 

Dzięki naszej szerokiej ofercie w tej kategorii będą mogli Państwo umeblować mieszkanie niskim kosztem, a także zakupić ciekawe, unikatowe przedmioty, które nadadzą charakteru każdemu mieszkaniu.