Główne zdjęcie ogłoszenia

Nawigacja gps Medion GoPal "5" mapy HERE EU 22 państwa.

Opis: Mam do zaoferowania nową, sprawą przywiezioną nawigację z ...
Bocianowo, Śródmieście, dodano 26 czerwca 2019 17:04
170 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Nawigacja gps Grundig M5 "5" z IGO PRIMO TRUCK EU Q4 2018r. ...

Opis: Mam do zaoferowania sprawą, nową zakupioną w EU ...
Bydgoszcz, dodano 27 czerwca 2019 01:35
240 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Folia ochronna - telefon smartfon nawigacja na ekran 4,5,6 cali

Opis: Uniwersalna nowa folia ochronna na ekran 4, 5, ...
Bocianowo, Śródmieście, dodano 23 czerwca 2019 17:24
5 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Nawigacja gps Grundig m5 "5" + AutoMapa EU mapy marzec 2019r.

Opis: Mam do zaoferowania nową sprawą na 100% zakupioną ...
Bydgoszcz, dodano 26 czerwca 2019 19:16
220 PLN
Główne zdjęcie ogłoszenia

Nawigacja GPS - Program Igo Primo Truck EU - Mapy Q4 2018r.

Opis: Sprzedam kartę micro SD 8GB z programem IGO ...
Bydgoszcz, dodano 26 czerwca 2019 17:06
100 PLN

Sprzęt elektroniczny w bardzo okazyjnych cenach

W tej kategorii znajda Państwo sprzęt i części elektroniczne w cenach znacznie niższych od tych spotykanych w sklepach. Nowe artykuły elektroniczne często nie mieszczą się w możliwościach finansowych polskich rodzin, a przecież w obecnej rzeczywistości na co dzień są niemal niezbędne. Dzięki naszej ofercie nie tylko będą mieli Państwo duży wybór używanych i nowych artykułów elektronicznych, ale również kupią je Państwo w znacznie niższych cenach niż normalnie. Często są to produkty, które były używane bardzo krótko, nie straciły więc wiele na wartości, ale ich cena jest dzięki temu znacznie bardziej atrakcyjna.

 

Artykuły elektroniczne, które ułatwiają życie

Nawigacja GPS to jeden z artykułów, które znajdą Państwo w naszej ofercie. To przedmiot, który ułatwia podróżowanie zwłaszcza osobom, które często wyjeżdżają i odwiedzają konkretne miejsca po raz pierwszy. Ceny nawigacji w sklepach zaczynają się od 200-300 złotych – u nas mogą znaleźć Państwo te same artykuły nawet o połowę taniej.

 

A może szukają Państwo laptopa zastępczego, który nie będzie kosztował 2000 złotych? Tania elektronika z naszej oferty obejmuje również używane notebooki starszych generacji, które można kupić nawet za 40% ich wartości początkowej. Dodatkowo oferujemy uchwyty na telefon, smartfony, karty SD, różnego rodzaju sterowniki, głośniki i konsole.

 

Oferta sklepu dlabydgoszczy.pl obejmuje również gry i konsole dostępne w atrakcyjnych cenach. Konsola wraz z zestawem odpowiednich do wieku i zainteresowań gier może być spełnieniem marzeń każdego dziecka – i nie tylko! Dorośli również chętnie oddają się tej rozrywce. Dostępne w naszym sklepie gry to zarówno klasyczne tytuły, jak i nowości w cenach znacznie niższych niż te na sklepowych półkach.

Elektronika użytkowa

Do elektroniki użytkowej zaliczamy wszystkie urządzenia elektroniczne. Oznacza to, że w tej kategorii znajdą Państwo nie tylko komputery czy magnetowidy, ale również telewizory, odtwarzacze DVD, głośniki, smartfony czy odbiorniki radiowe. Elektronika, która znajduje się w naszym serwisie, to sprzęty zarówno nowe, jak i używane. Dzięki temu ceny są różnorodne i każdy może znaleźć coś dla siebie.