Główne zdjęcie ogłoszenia

Apple iPhone XS 64GB cost $450USD , iPhone XS Max 64GB cost ...

Opis: Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone ...
Bielawy, dodano 20 września 2019 12:54
300 EUR
Główne zdjęcie ogłoszenia

Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR ,iPhone XS Max 64GB = ...

Opis: Skontaktuj się z nami przez: E-MAIL: nicolellappa@gmail.com , ...
Bocianowo, dodano 19 września 2019 20:00
400 EUR

Sprzęt elektroniczny w bardzo okazyjnych cenach

W tej kategorii znajda Państwo sprzęt i części elektroniczne w cenach znacznie niższych od tych spotykanych w sklepach. Nowe artykuły elektroniczne często nie mieszczą się w możliwościach finansowych polskich rodzin, a przecież w obecnej rzeczywistości na co dzień są niemal niezbędne. Dzięki naszej ofercie nie tylko będą mieli Państwo duży wybór używanych i nowych artykułów elektronicznych, ale również kupią je Państwo w znacznie niższych cenach niż normalnie. Często są to produkty, które były używane bardzo krótko, nie straciły więc wiele na wartości, ale ich cena jest dzięki temu znacznie bardziej atrakcyjna.

 

Artykuły elektroniczne, które ułatwiają życie

Nawigacja GPS to jeden z artykułów, które znajdą Państwo w naszej ofercie. To przedmiot, który ułatwia podróżowanie zwłaszcza osobom, które często wyjeżdżają i odwiedzają konkretne miejsca po raz pierwszy. Ceny nawigacji w sklepach zaczynają się od 200-300 złotych – u nas mogą znaleźć Państwo te same artykuły nawet o połowę taniej.

 

A może szukają Państwo laptopa zastępczego, który nie będzie kosztował 2000 złotych? Tania elektronika z naszej oferty obejmuje również używane notebooki starszych generacji, które można kupić nawet za 40% ich wartości początkowej. Dodatkowo oferujemy uchwyty na telefon, smartfony, karty SD, różnego rodzaju sterowniki, głośniki i konsole.

 

Oferta sklepu dlabydgoszczy.pl obejmuje również gry i konsole dostępne w atrakcyjnych cenach. Konsola wraz z zestawem odpowiednich do wieku i zainteresowań gier może być spełnieniem marzeń każdego dziecka – i nie tylko! Dorośli również chętnie oddają się tej rozrywce. Dostępne w naszym sklepie gry to zarówno klasyczne tytuły, jak i nowości w cenach znacznie niższych niż te na sklepowych półkach.

Elektronika użytkowa

Do elektroniki użytkowej zaliczamy wszystkie urządzenia elektroniczne. Oznacza to, że w tej kategorii znajdą Państwo nie tylko komputery czy magnetowidy, ale również telewizory, odtwarzacze DVD, głośniki, smartfony czy odbiorniki radiowe. Elektronika, która znajduje się w naszym serwisie, to sprzęty zarówno nowe, jak i używane. Dzięki temu ceny są różnorodne i każdy może znaleźć coś dla siebie.