facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 10000 zł
doświadczenie: Powyżej 3 lat

Opis ogłoszenia

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych cieśli - zbrojarzy – betoniarzy do pracy na prefabrykacji w Niemczech.
Miejsce pracy:  teren Niemiec – okolice Erfurtu
Możliwe zarobki do 18 000 zł
Oferujemy:
-    długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
-    bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
-    atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,
-    BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
-    BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
-    opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
1.    wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych,
2.    wykonanie form (szalunków) do produkcji prefabrykatów żelbetowych(budownictwo),
3.    składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych,
4.    wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu.
Wymagania:
-    min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
-    znajomość języka niemieckiego,
-    sumienność, rzetelność w pracy,
-    dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
-    brak nałogów,
-    mile widziane własne auto.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Zobacz wszystkie