facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem - Niemcy

Bydgoszcz / Bocianowo, Śródmieście

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Dohren, Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: nie podano
wymagany język: polski
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: Concept Plus

Opis ogłoszenia

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

● Kontrola stanu zdrowia kurcząt

● Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek

● Sortowanie, przekładanie jaj

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ

● Jeżeli znasz komunikatywnie język angielski lub niemiecki - stawka wynosi 12 € brutto/h

● Przyjazny system zaliczek

● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 59 € za tydzień

● Wsparcie polskiego koordynatora

● Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole

● Wytrzymałość fizyczna

● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - wymóg konieczny

● Ewentualnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, wówczas wyższa stawka

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433

Tel. +48 517 677 609

Zobacz wszystkie