facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Pracownik (k/m) ds. wprowadzania danych - wsparcie działu księgowości - Niemcy

Bydgoszcz / Bocianowo, Śródmieście

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Haren (Ems), Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
zarobki brutto: nie podano
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: Concept Plus

Opis ogłoszenia

Nasz klient z branży spożywczej poszukuje:

Pracownika (k/m) ds. wprowadzania danych

Miejsce pracy: Haren (Ems)

Skorzystaj z różnorodnych możliwości rozwijającej się firmy i rozpocznij pracę w Niemczech od zaraz!

Zakres obowiązków:

● Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników

● Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim

● Kontrola dokumentów

● Wsparcie działu księgowości przy wystawianiu rozliczeń wypłaty

● Prace biurowe w dziale personalnym

Oferujemy:

● Nowoczesne stanowisko pracy

● Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia

● Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole

● Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia

● Pomoc w organizacji zakwaterowania

Wymagania:

● Minimum wykształcenie średnie o profilu handlowym

● Doświadczenie w pracy w dziale personalnym

● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech

● Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

● Dokładność, samodzielność

● Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

● Zdolność do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętność pracy w zespole

● Prawo jazdy Kl. B

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433

Tel. +48 517 677 609

Zobacz wszystkie