facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Praca na wakacje dla studentów i uczniów - Niemcy

Bydgoszcz / Bocianowo, Śródmieście

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze, Niemcy
forma zatrudnienia: praca tymczasowa
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: nie podano
wymagany język: polski
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: Concept Plus

Opis ogłoszenia

Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami

● Odważanie produktów

● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna

● Pełnoletność - wymóg konieczny

● Umiejętność pracy w zespole

● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie

● Umowę o pracę na warunkach niemieckich

● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

● Komfortowe warunki mieszkaniowe

● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433

Tel. +48 517 677 609

Zobacz wszystkie