facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Rzeźnik wykrawacz w Niemczech-bez znajomości języka

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 15000 zł
wymagany język: polski
wykształcenie: zawodowe
doświadczenie: Powyżej 3 lat
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: QuickJobs. Personalmanagement.de

Opis ogłoszenia

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Rzeźnik/ Wykrawacz

Region:

-Niemcy- Hesja

-miejscowość Wetzlar

Zakres obowiązków:

-Wykrawanie i trybowanie wieprzowiny

-Praca na akord grupowy-około 8-10 osób (80-100 póltusz na godzinę)

Wymagania:

-Wykształcenie zawodowe -mile widziane ale niekonieczne

-Doświadczenie zawodowe- przynajmniej 5 lat

Oferujemy:

-11 € / h (netto) jako wynagrodzenie początkowe + udział w przychodach pracodawcy

-dodatkowo 200 € (podczas okresu próbnego) lub 400€ (po okresie próbnym)

-razem ok. 2300-2400 €(netto)

-płatne nadgodziny

-zapewniony umeblowany pokój (190 € /miesiąc- płaci pracownik)

-pokoje są przważnie 2-osobowe

Informacje dodatkowe:

-umowa podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach

-początek zatrudnienia- od zaraz

-okres zatrudnienia-na czas nieokreślony

-rodzaj zatrudnienia-pełny etat

-czas pracy-180-200/h/miesiąc, w trybie: 4 tygodnie pracy tydzień zjazd do domu

-dni pracy: od niedzieli do piątku-praca na jedną zmianę

-płatny urlop- 24 dni w roku

-znajomość języka-niewymagana

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka.moeller@vodafonemail.de

W wiadomości prosimy o podanie numeru ID 277 b

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie

danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają zatrudnienia?

Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Zobacz wszystkie