facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Zatrudnimy majstra budowy

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Bydgoszcz
forma zatrudnienia: pełen etat

Opis ogłoszenia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. jest firmą z 30 letnim doświadczeniem w realizacji i obsłudze zadań inwestycyjnych o różnorodnym charakterze: od nieskomplikowanych obiektów budowlanych po nowoczesne budynki użyteczności publicznej i skomplikowane obiekty inżynierskie.

Firma zrealizowała ponad 200 obiektów. Zadania realizuje na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Głównym celem Firmy jest tworzenie znacznego potencjału wykonawczego i sprostanie najtrudniejszym wyzwaniom technicznym i technologicznym.

Na nasze budowy w Bydgoszczy, pilnie zatrudnimy:

MAJSTRA BUDOWY

Zakres obowiązków:

Kierowanie zespołem pracowników, delegowanie zadań,

Nadzór oraz koordynacja prac wykonywanych na budowie,

Realizacja zadań zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą,

Przyjmowanie oraz kontrolowanie dostawy materiałów na teren budowy,

Nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP,

Przekazywanie dokumentacji do biura,

Nadzór nad powierzonym sprzętem.

Wymagania:

Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie,

Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,

Znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego,

Długofalową współpracę w strukturach firmy.

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i komunikatywnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@ebud.com.pl

lub kontakt telefoniczny – 600 215 149.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.

P.W. "EBUD" - Przemysłówka Sp. z o.o.

ul. Biskupińska 11

85-375 Bydgoszcz

www.ebud.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W przypadku nie umieszczenia powyższej klauzuli uznajemy, że złożenie oferty i przekazanie swoich danych osobowych jest tożsame z udzieleniem przez składającego ofertę zgody na przetwarzanie danych dla celów niniejszej rekrutacji . Dane osobowe kandydatów są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji.

Zobacz wszystkie