facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Rzeźnik wykrawacz w Niemczech-bez znajomości języka

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 12000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: zawodowe
doświadczenie: Powyżej 3 lat
oferty z zakresu: 30 dni

Opis ogłoszenia

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

Rzeźnik/ Wykrawacz

Region:

Niemcy- Hesja

Zakres obowiązków:

wykrawanie i trybowanie wieprzowiny

praca na akord grupowy- około 8-10 osób

Wymagania:

wykształcenie zawodowe -mile widziane, ale niekonieczne

doświadczenie zawodowe- przynajmniej 5 lat

Oferujemy:

11 € / h (netto) jako wynagrodzenie początkowe + dodatki

premia 200 €/mies. (podczas okresu próbnego) lub 400€/mies. (po okresie próbnym)

razem ok. 2300-2700€(netto)

płatne nadgodziny

umeblowany 2-osobowy pokój (190 € /mies.)

Informacje dodatkowe:

praca od zaraz-na czas nieokreślony-pełny etat

180-200/h/miesiąc

możliwość zjazdów do Polski w systemie 4/1 (dla zainteresowanych)

urlop- 24 dni

znajomość języka-niewymagana

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie

danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Zobacz wszystkie