facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: dowolne
zarobki brutto: Powyżej 12000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: zawodowe
doświadczenie: Od 1 roku do 3 lat

Opis ogłoszenia

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowisko kucharza.

Region: Freiburg im Breisgau (Schwarzwald) / Baden Württemberg

Poszukujemy: Kucharza

Obowiązki:

 - prace przygotowawcze (mise en place)

- przygotowywanie posiłków

- Samodzielna praca w kuchni

- Dbanie o porządek na miejsce pracy i sprzętu

- właściwe obchodzenie się z żywnością i sprzętem roboczym

Wymagania:

- min. 2-letnie doświadczenia w pracy jako kucharz

- mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 2.250,-€ Brutto tj. ok. 1.450,-€ netto + napiwki

- w zależności od kwalifikacji i referencji wyższa stawka

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

- stałe zatrudnienie, praca 5 dni w tyg. po 8h.

- możliwe nadgodziny do wypłaty

- zakwaterowanie przy hotelu - restauracji zapewnia pracodawca

- wyżywienie zapewnia pracodawca

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Zobacz wszystkie