facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Piekarz/Cukiernik-Niemcy-blisko granicy

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Niemcy-Potsdam-Brandenburgia
forma zatrudnienia: pełen etat
zarobki brutto: Powyżej 12000 zł
wykształcenie: zawodowe
doświadczenie: Powyżej 3 lat

Opis ogłoszenia

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowisko piekarza/ cukiernika.

Region: okolice Potsdam / Brandenburg

Obowiązki:

- ręczne wyrabianie ciasta na wypiek

- przygotowywanie wypieku chleba, bułek (piekarz)

- przygotowywanie wypieku chałek, bułek słodkich, ciast bez kremów itp. (cukiernik)

- praca przy piecu

Wymagania:

- min.3-letnie doświadczenie w pracy jako piekarz lub cukiernik

- znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:

- stawka 13,-€/h Brutto (dodatki za prace w nocy 25% stawki)

- praca w nocy

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

- stałe zatrudnienie

- możliwe nadgodziny do wypłaty

- koszt zakwaterowania ponosi pracownik ok. 300€ (faza początkowa, później niższe koszty)

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Zobacz wszystkie