facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Sprzątający/ Sprzątająca w grupie mobilnej. Bydgoszcz

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Bydgoszcz
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 2000 zł

Opis ogłoszenia

HR for Business Sp. z o.o. – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje kandydatów do

Mobilnej grupy sprzątającej - sprzątanie sklepów Biedronka.

Praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego. Praca w godzinach 04:00-12:00, 06:00-14.00, 22:00-06:00.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w grupie mobilnej-zespole dwuosobowym, który jest odpowiedzialny za sprzątanie sklepów spożywczych. Obowiązki : sprzątanie sali sprzedaży, boksów kasowych, części zewnętrznych chłodni i lodówek, wysp gdzie znajdują się owoce i warzywa, mycie koszyków, wiatrołapów, itp.

OCZEKUJEMY:

  • Dyspozycyjności
  • Prawo jazdy kat. B -warunek konieczny

OFERUJEMY:

  • Pracę od zaraz
  • Pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Stawka 21 zł - 25 zł brutto
  • Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, auto służbowe)
  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy
  •  Szkolenia (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie)
  • Możliwość udziału w innych inicjatywach organizowanych przez firmę Impel.
  • Dodatkowe zlecenia, które zapewnią rozwój nowych umiejętności i przypływ dodatkowej gotówki.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 510 013 506 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Zobacz wszystkie