facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Kelner/Barman-Niemcy-Dolna Saksonia-z zakwaterowaniem

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Oldenburg-Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: dowolne
zarobki brutto: Powyżej 10000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
pracodawca: PluSStaff-recruitment.de

Opis ogłoszenia

PlusStaff-Recruitment.de

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

Kelner (m/k)

Baarkeeper (m/k)

Miejscowość: Oldenburg / Dolna Saksonia-Niemcy

Obowiązki:

- obsługa gości, obsługa kasy (możliwość przyuczenia) -kelner

-przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych -Barkeeper

Oferujemy:

- praca od zaraz na czas nieokreślony

- wynagrodzenie 15€/h brutto + napiwki

- zatrudnienie na cały etat 40 godz./tyg. od 14:00-23:00

- praca od śr.-niedz.

- możliwe nadgodziny

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach

- zakwaterowanie (pokój 1-os.) zapewnia pracodawca, koszt (ok.200 €) pokrywa pracownik

- opłata za posiłki w restauracji (3€ za posiłek) - opcjonalnie

Wymagania:

Kelner:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w pracy jako kelner(ka)

Barkeeper:

-podstawowa znajomość j. niemieckiego

-mile widziane doświadczenie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

a.moeller@plusstaff.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Zobacz wszystkie