facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Operator koparko-ładowarki chwytakowej - praca w Niemczech!

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Marburg
forma zatrudnienia: praca tymczasowa
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 6000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 14 dni
pracodawca: HR Navigator

Opis ogłoszenia

Miejscowość: okolice Marburg

Zakres obowiązków:

  • -Transport wewnętrzny kłód, zrębków, palet, itp.
  • -Załadunek i rozładunek ciężarówek i urządzeń (piła, elektrociepłownia itp.)

Oczekiwania:

  • -Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych
  • -Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • -Prawo jazdy klasa C – mile widziane
  • -Gotowość do pracy zmianowej i w soboty
  • -Auto na dojazd do pracy

Oferujemy:

  • -Umowa o prace tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • -Stawka godzinowa od 14 euro brutto/h (1700 euro netto)
  • -Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz w sobotę
  • -Darmowe zakwaterowanie
  • -Opieka polskiego koordynatora projektu
  • -Możliwość pracy długoterminowej
  • -Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • -Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Kontakt mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720, + 48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Zobacz wszystkie