facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

ŚLUSARZ - oferta pracy w Niemczech

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar, Niemcy
forma zatrudnienia: praca tymczasowa
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 8000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 14 dni
pracodawca: HR Navigator

Opis ogłoszenia

ZADANIA:

  • -realizacja prac konserwacyjnych, naprawczych,
  • -wykonywanie prac ślusarskich,
  • -usuwanie usterek technicznych,
  • -przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu,

WYMAGANIA:

  • -komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • -doświadczenie w pracy jako ślusarz, konserwator mechaniczny
  • -gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz soboty

OFERUJEMY:

  • -miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar
  • -umowa o pracę tymczasową,
  • -podstawowa stawka 13,00€ brutto/h, (ok 1600 euro netto)
  • -zapewnione zakwaterowanie,
  • -legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
  • -stała opieka polskiego koordynatora,
  • -możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
  • -możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: + 48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720 + 48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850

Zobacz wszystkie