facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Brukarz (k/m) - Niemcy

Bydgoszcz / Bocianowo, Śródmieście

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Emsland, Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
wymagany język: niemiecki
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: Concept Plus

Opis ogłoszenia

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Emsland

Zakres obowiązków:

● Wykonywanie typowych prac w zakresie budowy dróg, w szczególności prac brukarskich (układanie krawężników, cięcie kamieni, wytyczanie dróg itp.)

● Obsługa małych urządzeń budowlanych

Oferujemy:

● Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

● Atrakcyjne wynagrodzenie od 13 € brutto/h w zależności doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki

● Pracę w zmotywowanym zespole

● Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

● Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - wymóg konieczny

● Prawo jazdy kat. B

● Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność

● Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego - wymóg konieczny

● Zdolność do szybkiego przystosowania się

● Umiejętność pracy w grupie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50

Zobacz wszystkie