facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Lakiernik Samochodowy - praca z wysokimi zarobkami w Niemczech

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 8000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: HR Navigator

Opis ogłoszenia

HR Navigator poszukuje osoby w zawodzie:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Praca: Nesselwang, Bawaria

WYMAGANIA PRACODAWCY:

1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

2. Wcześniejsza praca oraz wykształcenie w zawodzie lakiernika samochodowego zwiększy szanse na zatrudnienie

3. Uczciwość, pracowitość i dokładność w wykonywanej pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:

1. szpachlowanie powierzchni pojazdów

2. szlifowanie

3. brak konieczności pomocy w pracy

4. posługiwanie się farbami gruntowymi oraz wodnymi

OFERTA:

1. 13-15 euro brutto/h (w zależności od ilości miesięcy pracy)

2. Wynagrodzenie miesięczne 1400 – 1800 € netto/miesiąc

3. W zależności od chęci pracownika, możliwość pracy w nadgodzinach

4. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez firmę

5. Umowa o pracę tymczasową

6. Dla pracowników oferujemy kartę EKUZ oraz druk A1

7. Możliwość dłuższej współpracy wraz z rozwojem zawodowym

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny: +48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720, +48 515 909 954

 Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Zobacz wszystkie