facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Magazynier - oferta pewnej pracy w Niemczech z zagwarantowanym mieszkaniem

Bydgoszcz

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: Powyżej 6000 zł
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: wszystkie
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: HR Navigator

Opis ogłoszenia

HR Navigator poszukuje pracowników do pracy w sortowni kurierskiej firmy DPD w Niemczech!

Magazynier - Pracownik Fizyczny

Szukasz bezpiecznej, legalnej oraz dobrze płatnej pracy w Niemczech? Praca w firmie przesyłkowej DPD to wybór dla Ciebie!

Lokalizacja: Turyngia, Niemcy

-bez znajomości języka niemieckiego!

-bez wcześniejszego doświadczenia!

-zapewnione bezpłatne zakwaterowanie!

Opis stanowiska pracy:

• załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich,

• skanowanie paczek kurierskich,

• bezpieczne składowanie i zabezpieczanie ładunków

• ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek.

Wymagania pracodawcy:

• dobra kondycja fizyczna,

• umiejętność przystosowania się do szybkiego tempa pracy,

• dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• umiejętność pracy w zespole,

• od pracowników oczekujemy zaangażowania,

• własny samochód - będzie dodatkowym atutem.

Oferta i wynagrodzenie:

• umowa o pracę tymczasową,

• zmiana ranna i popołudniowa,

• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec,

• druk A1 oraz karta EKUZ,

• wynagrodzenie netto: 1150 - 1500€ /miesiąc,

• zmiany ranne i popołudniowe odbywają się w godzinach:

(05:15 – 09:00, 15:00 – 18:15),

• możliwość nadgodzin,

• opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec,

• zagwarantowane przez firmę bezpłatne zakwaterowanie,

Kontakt z działem rekrutacji:

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Kontakt telefoniczny:

• +48 515 909 950

• +48 515 909 954

• +48 572 505 720

• +48 571 322 116

• +48 571 322 118

• +48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Zobacz wszystkie