facebook instagram

DlaBydgoszczy - Miejski portal ogłoszeniowy

Pracownik działu wysyłki (k/m) – Niemcy

Bydgoszcz / Bocianowo, Śródmieście

Cechy ogłoszenia

miejsce pracy: okolice Halle an der Salle, Niemcy
forma zatrudnienia: pełen etat
poziom stanowiska: pracownik fizyczny
zarobki brutto: nie podano
wymagany język: niemiecki
wykształcenie: podstawowe
doświadczenie: do roku
oferty z zakresu: 30 dni
pracodawca: Concept Plus

Opis ogłoszenia

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: w okolicy Halle an der Salle

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie produktów mięsnych

● Praca ze skanerem

● Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki

● Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

● Zatrudnienie na dłuższy okres

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP

● Dodatek 25% za pracę w godzinach nocnych

● Przyjazny system zaliczek

● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy

● Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku

● Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3:00 do 11:00

● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny

● Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się

● Prawo jazdy kat. B i własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433

Tel. +48 517 677 609

Zobacz wszystkie