Pozostałe • Videomodelka • dlaBydgoszczy.pl

Videomodelka

POZOSTAŁE / BYDGOSZCZ / CENTRUM, dodano: 12 kwietnia 2019 13:14, wyświetlono: 18 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Centrum
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: każda
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 3 000 PLN
  • Do: 8 000 PLN

Opis firmy

Legalna, dobrze płatna praca na zagranicznych serwisach video-chat.
Praca jako Videomodelka jest prosta , bezpieczna i łatwa. Nie musisz wyglądać jak super modelka żeby zarobić satysfakcjonujące pieniądze.

Opis stanowiska

Wiele modelek to zwyczajne dziewczyny które zarabiają kilka tysięcy złoty miesięcznie nie wychodząc z domu!
Nie musisz się również rozbierać żeby osiągnąć dobre wyniki to nie nagość lecz sympatyczny wyraz twarzy oraz uśmiech głównie decyduje o tym ile pieniędzy zarabiasz.

Wymagania

Twoim zadaniem będzie porozumiewanie się na videoczacie z naszymi klientami i sprawianie, by spędzali miło czas na rozmowie z Tobą. Od Ciebie zależy, jaką zbudujesz sobie z nimi relację i na jaką zażyłość sobie pozwolisz.
Współpracujemy z najlepszymi na świecie platformami video-chat, dającymi najlepsze warunki finansowe.

Dodatkowe wymagania

Język angielski lub niemiecki w stopniu umożliwiającym komunikację, uśmiech, dobre nastawienie.

Oferujemy

Praca zdalna z domu, lub z profesjonalnego studia W Bydgoszczy i Toruniu.
Wymagany język angielski lub niemiecki w stopniu umożliwiającym komunikację.
Dzięki dostępowi do klientów z różnych stref czasowych istnieje możliwość elastycznego dopasowania grafiku do obecnej pracy lub zajęć na uczelni.
Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe warunki współpracy, prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie ogłoszenia.
Zapraszamy!