facebook instagram

Promowanie

 Jak działa promowanie: Strona główna?

Dzięki wypromowaniu ogłoszenie trafia na naszą stronę główną, tak jak to zostało zaprezentowane na zdjęciu poniżej. W sumie w ten sposób na raz jest promowanych 6 ogłoszeń. Co kilkanaście minut, po odświeżeniu strony, następuje zmiana na 6 innych ogłoszeń. Aby zobaczyć wszystkie wyróżnione w ten sposób oferty, wystarczy kliknąć w przycisk „Zobacz wszystkie”.
Promowanie oferty na Stronie Głównej może podnieść liczbę jego wyświetleń do kilkudziesięciu razy. Im bardziej profesjonalne i atrakcyjne zdjęcie i im szersza jest grupa potencjalnych odbiorców, tym większe szanse na sprzedaż. Ta forma promocji to koszt x zł netto (x zł brutto) za x dni.

Jak działa promowanie: wyróżnienie na początku listy?

Sekcja „wyróżnione ogłoszenia” jest zarezerwowana dla 3 ogłoszeń wyświetlanych na górze listy wyszukiwania (zdjęcie poniżej).


Ponadto promowanie ogłoszenia w ten sposób wiąże się z umieszczeniem go również w drugim miejscy - w sekcji „Wszystkie ogłoszenia”. W praktyce oznacza to, że poszukujący może aż 2 razy znaleźć Twoje ogłoszenie. Ta forma promocji kosztuje x zł netto (x zł brutto) za x dni. Korzystną opcją jest wykupienie pakietu ogłoszeń – sprawdź ofertę (hiperłącze).

Jak działa Podbicie?

Promowanie ogłoszenia przez podbicie ma wiele zalet – jest to forma elastyczna (sam/-a możesz decydować, kiedy Twoje ogłoszenie ma trafić na szczyt danej listy wyszukiwania) i niedroga (kosztuje jedynie x zł netto). Poniżej prezentujemy, jak przebiega cały proces.


Co ważne, podbicie nie ma określonego „terminu ważności”, tzn. że nie wykupujesz go na konkretny okres. Będzie ono utrzymywało się na szczycie listy wyszukiwania do momentu, aż inny użytkownik nie doda swojego ogłoszenia lub nie skorzysta z opcji podbicia. Korzystną opcją jest wykupienie pakietu ogłoszeń – sprawdź ofertę (hiperłącze).

Jak zamówić pakiet wyróżnień?

Jeśli jesteś zainteresowany/-na zamówieniem pakietu wyróżnień, możesz to zrobić z poziomu swojego konta, klikając po zalogowaniu zakładkę „Moje podbicia” lub „Moje wyróżnienia”


Aby mieć pewność, że dany pakiet spełni Twoje oczekiwania, przed zakupem dokładnie zapoznaj się z zasadami jego działania. Dostępne opcje to: promowanie oferty na stronie głównej, wyróżnienie na początku listy oraz podbicie (hiperłącza do „jak działa...”)

Jak uruchomić promowanie ogłoszenia?

Dzięki zamieszczonej poniżej instrukcji bez problemu wypromujesz swoje ogłoszenie w naszym serwisie.

1. Zarejestruj i zaloguj się na swoje konto.

2. W zakładce „Moje ogłoszenia” kliknij w przycisk „Promuj” znajdujący się obok oferty, którą chcesz wypromować.


3. Wybierz jedną z dostępnych opcji promowania i zatwierdź odpowiednim przyciskiem: