Praca Fizyczna • Bydgoszcz Spotkanie Przy Kawie Dla Opiekunek Seniorów De • dlaBydgoszczy.pl

BYDGOSZCZ Spotkanie przy kawie dla OPIEKUNEK seniorów DE

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / BABIA WIEŚ, dodano: 10 maja 2018 19:30, wyświetlono: 115 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Babia Wieś
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: bydgoszcz
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Aktivmed24 organizuje spotkanie informacyjno-rekrutacyjne w Bydgoszczy dla osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunki Seniorów w Niemczech.

Opis stanowiska

Zadzwoń i umów się z naszym mobilnym rekruterem w dogodnym dla Ciebie terminie - 530 555 015.

Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie kwestie dotyczące współpracy z Nami oraz innych rzeczy związanych z pracą.

Wymagania

Aktivmed24 jest członkiem członkiem Sekcji Agencji Opieki (SAO) – organizacji zrzeszającej firmy z branży opiekuńczej, co świadczy o naszej wiarygodności i jakości świadczonych usług

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo najnowsze oferty pracy oraz inne materiały www.aktivmed24.pl oraz profilu na facebook.

tel: 530 555 015

e-mail: praca@aktivmed24.pl