Praca Fizyczna • Elektromonter Brygadzista Niemcy • dlaBydgoszczy.pl

Elektromonter Brygadzista Niemcy

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / BABIA WIEŚ, dodano: 16 stycznia 2019 16:30, wyświetlono: 99 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Babia Wieś
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: specjalista
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z 30-letnią tradycją. Relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo. Dołącz do nas, aplikuj na stanowisko:

ELEKTROMONTER BRYGADZISTA Z J.NIEMIECKIM

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Essen, Dusseldorf

Zadania:

- Wykonywanie prac elektrycznych – wieżowce, biurowce, obiekty użyteczności publicznej
- Nadzorowanie pracy monterów
- Nadzór nad poprawnością wykonywanych prac

Wyślij swoje CV : anna.rydzewska@top-manager.pl
Zadzwoń lub napisz SMS o treści ELEKTROMONTER: 518-215-122