Praca Fizyczna • Pracownik Magazynu Bez Znajomości Języka • dlaBydgoszczy.pl

Pracownik magazynu bez znajomości języka

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / BABIA WIEŚ, dodano: 20 grudnia 2019 13:51, wyświetlono: 55 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Babia Wieś
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Okolice Kassel (Niemcy)
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

HR NAVIGATOR – wybierz lepszą przyszłość!

Opis stanowiska

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: środkowe Niemcy

Do Twoich zadań należeć będzie rozładowywanie paczek z kontenera, skanowanie ich, przepychanie na taśmie.

Wymagania

Jeśli nie brakuje Ci siły fizycznej, Twój wiek nie przekracza 50 lat, a praca w zespołowa nie stanowi dla Ciebie problemu - aplikuj!

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

- miesięczny zarobek między 1300 a 1500 euro na rękę (9,96-11,95 euro/h),
- darmowe mieszkanie z dostępem do Internetu,
- możliwość uzyskania zaliczek (pierwsza po tygodniu),
- dwuzmianowy tryb pracy,
- stabilne zatrudnienie - polska umowa o pracę,
- znajomość niemieckiego nie jest wymagana (stały kontakt z polskim koordynatorem, polscy brygadziści).

KONTAKT
+48 572 505 720
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.