Praca Fizyczna • Monter Ślusarz • dlaBydgoszczy.pl

Monter Ślusarz

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ, dodano: 9 listopada 2016 11:37, wyświetlono: 406 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: specjalista
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Makrum Project Management Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej Immobile specjalizującej się w prowadzeniu Projektów Przemysłowych. Marka MAKRUM to ugruntowana pozycji na rynku krajowym i światowym, www.makrum.pl.

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata do pracy w Bydgoszczy na stanowisko:

MONTER ŚLUSARZ

Wymagania

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego),
• znajomość rysunku technicznego,
• podstawowe umiejętności spawania,
• podstawowa znajomość elektryki,
• gotowość do częstych wyjazdów krajowych i zagranicznych,
• doświadczenie w pracy w dziale serwisu lub montażu,
• prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• stabilną, wysoko wyspecjalizowaną pracę,
• możliwość samorealizacji.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres k.kucinska@immobile.com.pl

MAKRUM PM
ul. Fordońska 40
85-719 Bydgoszcz
INFROMACJA:
Administratorem danych osobowych jest MAKRUM Project Management Sp. zo.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 40. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez MAKRUM Project Management Sp. zo.o.