Praca Fizyczna • Pracownik (K/M) Rozbioru Mięsa – Rozbieracz/Wykrawacz • dlaBydgoszczy.pl

Pracownik (k/m) rozbioru mięsa – Rozbieracz/Wykrawacz

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ, dodano: 14 lutego 2020 11:30, wyświetlono: 11 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Emsbüren, Niemcy
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy Emsbüren (Dolna Saksonia, Niemcy)

Opis stanowiska

● Ubój
● Trybowanie mięsa
● Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
● Przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania

● Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
● Umiejętności trybowania mięsa wieprzowego i wołowego
● Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
● Rzetelności
● Gotowości do pracy zmianowej
● Prawo jazdy i własny samochód – wymóg konieczny
● Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1)

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

● Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
● Wynagrodzenie od 13,60 € brutto/h
● Bezpłatne śniadania i obiady
● Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ
● Bezpłatną odzież roboczą
● Możliwość zostania przejętym przez zakład
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50