Praca Fizyczna • Praca W Holandii Od Zaraz • dlaBydgoszczy.pl

Praca w Holandii od zaraz

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / CENTRUM, dodano: 10 kwietnia 2019 11:38, wyświetlono: 17 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Centrum
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Wykształcenie: podstawowe
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Agencja Get Job Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Praca w Holandii (Limburgia, okolice Venlo) od zaraz!

Wymagania

- Nie musisz znać języka ani mieć doświadczenia!
- Zarobisz co najmniej 9.82 euro brutto za godzinę! (dodatkowo możliwość uzyskania premii)
- To my organizujemy zakwaterowanie dla Ciebie!
- Jesteś pod stałą opieką naszego człowieka na miejscu!

Dodatkowe wymagania

Wyślij maila: rekrutacja@getjob.com.pl lub zadzwoń: +48 572 642 300

Oferujemy

W naszej ofercie m.in.:
- zbiór i pielęgnacja ogórków oraz pomidorów szklarniowych
- zbiór i pakowanie truskawek
- pielęgnacja i ścinanie kwiatów; przygotowywanie do sprzedaży kwiatów doniczkowych
- zbiór szparagów
- ścinka papryki
- szkółka drzewek
- przygotowywanie stroików okolicznościowych
- sadzenie bluszczu