Praca Fizyczna • Praca W Holandii Od Zaraz • dlaBydgoszczy.pl

Praca w Holandii od zaraz

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / CENTRUM, dodano: 9 lipca 2019 13:14, wyświetlono: 22 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Centrum
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Holandia
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Praca w Holandii (Limburgia, okolice Venlo) od zaraz!

Wymagania

- Nie musisz znać języka ani mieć doświadczenia!
- Zarobisz co najmniej 9.94 euro brutto za godzinę! (dodatkowo możliwość uzyskania premii)
- To my organizujemy zakwaterowanie dla Ciebie!
- Jesteś pod stałą opieką naszego człowieka na miejscu!

Dodatkowe wymagania

Asia: a.szak@getjob.com.pl – 509 338 922

Oferujemy

W naszej ofercie m.in.:
- zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych
- zbiór i pielęgnacja pomidorów szklarniowych
- zbiór i pakowanie truskawek
- pielęgnacja i ścinanie kwiatów; przygotowywanie do sprzedaży kwiatów doniczkowych
- pielęgnacja trawy ozdobnej
- ścinka papryki
- szkółka drzewek
- przygotowywanie stroików okolicznościowych
- sadzenie bluszczu
- zbiór borówek amerykańskich
- zbiór malin oraz innych owoców miękkich
- zbiór sałaty i pora
- spawacz mig/mag
- monter ociepleń budynków