Praca Fizyczna • Pracownik Szklarni Z Bakłażanami - Rotterdam • dlaBydgoszczy.pl

Pracownik szklarni z bakłażanami - Rotterdam

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / CENTRUM, dodano: 15 maja 2018 12:30, wyświetlono: 150 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Centrum
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Szklarnia
  • WYNAGRODZENIE

Opis firmy

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Graser Sp. z o.o., wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1978, specjalizuję się w delegowaniu pracowników do krajów Unii Europejskiej.

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Pracownik szklarni z bakłażanami

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

-dyspozycyjności,

-komunikatywna znajomość języka obcego dodatkowy atut

-mile widziane prawo jazdy

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-dobre warunki socjalno-mieszkalne

-opiekę polskich koordynatorów

-zdobycie doświadczenia w pracy za granicą

-pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.