Praca Fizyczna • Szukamy Pracwników -Holandia • dlaBydgoszczy.pl

Szukamy Pracwników -Holandia

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / CENTRUM, dodano: 31 stycznia 2019 15:52, wyświetlono: 26 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Centrum
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Venlo
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 5 000 PLN
  • Do: 9 000 PLN

Opis firmy

Holenderska Agencja Pracy Verbeek rekrutująca pracowników od 1997,poszukuje pracowników na zbliżający się sezon ogrodniczy 2019.

Opis stanowiska

Pracownik szklarniowy- praca polega na pielegnacji, zbiorze, sadzeniu,przycinaniu roslin (np. papryka, ogórek,pomidor,hortensje), sortowaniu oraz pakowaniu produktu.

Wymagania

Wymagania:
*motywacja do pracy
*doswiadczenie w pracy w szklarni
*znajomość komunikatywna jezyka obcego-angielskiego bądź niemieckiego
*prawo jazdy - duży atut w procesie rekrutacji
*możliwośc wyjazdu na min.10 tyg

Dodatkowe wymagania

Prawo jazdy będzie dużym atutem, jak również doświadczenie.

Oferujemy

Oferujemy:
*prace na dlugi okres czasu
*zatrudnienie przez holenderska agencje
*zakwaterowanie
*darmowy transport do pracy autami służbowymi
*opieke polskich koordynatorów