Praca Fizyczna • Magazynier W Niemczech- Bez Znajomości Języka • dlaBydgoszczy.pl

Magazynier w Niemczech- bez znajomości języka

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / GLINKI, dodano: 10 kwietnia 2019 12:37, wyświetlono: 21 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Glinki
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: okolice BadHersfeld
  • Wykształcenie: wyższe
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 6 000 PLN
  • Do: 8 000 PLN

Opis firmy

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Mailowo: agnieszka.kamionka@hrnavigator.com.pl
Telefonicznie: 571 322 116

Opis stanowiska

PRACOWNIK FIZYCZNY/ MAGAZYNIER
Praca przy załadunku/ rozładunku paczek kurierskich
Lokalizacja: okolice BadHersfeld (środkowe Niemcy)

Wymagania

1. Chcesz legalnie pracować za granicą?
2. Nie boisz się pracy fizycznej?
Jeżeli dwa razy odpowiedziałeś TAK to mamy dla Ciebie pracę!

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

WARUNKI:
• Zarobki ok. 1200-1500 euro/netto/ mies.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• Darmowe zakwaterowanie o standardzie pracowniczym
• Zaliczki po pierwszym tygodniu pracy
• Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
• Ubezpieczenie zdrowotne w Polsce i za granicą