Praca Fizyczna • Pracownik Magazynu Z Zabawkami – Bez J. Niemieckiego (Niemcy) • dlaBydgoszczy.pl

Pracownik magazynu z zabawkami – bez j. niemieckiego (Niemcy)

PRACA FIZYCZNA / BYDGOSZCZ / ŚRÓDMIEŚCIE, dodano: 3 października 2019 12:08, wyświetlono: 31 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Śródmieście
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: EUR
  • Do: EUR

Opis firmy

TYLKO TERAZ PRZY TEJ OFERCIE PRACY NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
Szukasz pracy do świąt Bożego Narodzenia? Dzięki tej ofercie wrócisz do Polski z odłożonymi euro na dzień przed świętami!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Opis Stanowiska:
- Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
- Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
- Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania

- Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego!
- Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
- Prawo jazdy kat B mile widziane
- Pracowitość, punktualność i niezawodność
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

- Atrakcyjną stawkę 10,62€ brutto/h
- Zakwaterowanie za tylko 55€ / tydzień
- Pewną pracę w znanej firmie
- Pomoc w organizacji wszystkich formalności
- Opiekę koordynatorów na miejscu
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.