Prawo I Finanse • Doradztwo Finansowe • dlaBydgoszczy.pl

Doradztwo Finansowe

PRAWO I FINANSE / BYDGOSZCZ, dodano: 20 października 2016 22:56, wyświetlono: 391 razy

Doradztwo Finansowe

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Typ zlecenia: Wykonam
  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • KOSZT

Opis zlecenia

Firma Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających firm doradztwa finansowego na polskim rynku. Już w połowie lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku, zarządzający i jednocześnie właściciele Firmy dostrzegli potencjał jaki drzemał w dopiero rodzącym się rynku finansowym w Polsce. Ucząc się od najlepszych – międzynarodowych firm doradztwa finansowego wchodzących wtedy do Polski, postawili na jakość oraz rzetelność obsługi. Zaczynając od doradztwa w zakresie ubezpieczeniowych produktów życiowych, aktywnie biorąc udział w reformie emerytalnej poszerzali swój asortyment usług wraz z rozwojem całego rynku – często będąc pierwszą bądź jedną z pierwszych firm wprowadzających nowe rozwiązania na polski rynek.

Tym, czym się wyróżniamy na rynku to pełna niezależność działania – nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną z instytucji finansowych, co zwalnia nas z dwuznacznych sytuacji oferowania właśnie tych produktów/rozwiązań, które oferuje spółka – matka (w odróżnieniu od nawet największych firm doradztwa finansowego w Polsce). Nie tworzymy własnych produktów, tylko analizujemy oferty dostępne na rynku i wybieramy te, które dla danego Klienta będą najkorzystniejsze. Właścicielami firmy są osoby fizyczne, które zarazem sprawują funkcje zarządcze i dbają o to, aby interes Klienta był cały czas nadrzędny – bo tylko dzięki temu możemy liczyć na długofalową współpracę, opartą na zaufaniu – fundamencie sukcesu w tej branży.

Dzisiaj Firma Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. może się poszczycić jedną z najszerszych ofert usług w Polsce. Pomagamy naszym Klientom w 5 obszarach – naszych Serwisach Profitu:

1. Programy Inwestycyjne – pokazujemy jak w realny i zyskowny sposób pomnażać oszczędności, zaczynając często od przysłowiowej pierwszej złotówki. Dla osób, które nie mają czasu ani ochoty zajmować się śledzeniem rynków finansowych, jak i dla bardziej zaawansowanych inwestorów – jesteśmy w stanie doradzić jakie rozwiązania będą w danej sytuacji najkorzystniejsze.

2. Alternatywne Produkty Inwestycyjne – oprócz tradycyjnych rynków inwestycyjnych (akcje, obligacje, lokaty bankowe) są jeszcze inne ciekawe sposoby na pomnażanie kapitału – do niedawna często dostępne tylko dla inwestorów instytucjonalnych, czy bardzo bogatych Klientów indywidualnych. Na bieżąco przeszukujemy rynek nowych możliwości inwestycyjnych, gdzie potencjalny zysk nie zależy od koniunktury na rynkach akcji, czy wypłacalności danego państwa
oferującego obligacje. Pokazujemy jak sensownie tworzyć i dywersyfikować swój portfel inwestycyjny w oparciu o różne produkty.

3. Serwis Kredytowy – pomagamy dobrać najlepszą ofertę kredytową spośród dziesiątek dostępnych, wstępnie szacujemy gdzie jest największa szansa dostać kredyt na zakup mieszkania/ domu, refinansowanie drogiego kredytu, czy konsolidację drogich pożyczek gotówkowych. Pomagamy omijać pułapki zastawiane przez banki w umowach kredytowych tłumacząc, pokazując i przestrzegając. Często pomagamy Klientom w kontaktach z bankami negocjując lepsze od standardowych warunki. To wszystko w jednym miejscu, bez koniczności samodzielnego porównywania ofert, chodzenia do wielu oddziałów banków i wielokrotnego przechodzenia żmudnych i czasochłonnych procedur.

4. Serwis Ubezpieczeniowy – pokazujemy co to znaczy być rozsądnie ubezpieczonym – właściwie oceniać ryzyka i dobierać takie opcje, które są naprawdę przydatne. Weryfikujemy dotychczasowe polisy ubezpieczeniowe sugerując ewentualne zmiany, rezygnację z części zbędnych opcji, czy dokupienie innych – przydatnych. Znowu – porównujemy dziesiątki ofert zaoszczędzając czas Klienta i weryfikując zapewnienia agentów ubezpieczeniowych poszczególnych firm.

5. Serwis Emerytalny – pomagamy naszym Klientom oszacować wartość przyszłych świadczeń emerytalnych z I i II filara (ZUS+OFE) oraz podpowiadamy, co można zrobić samemu w tym zakresie, aby nie być skazanym na finansową „jałmużnę” jaka czeka przyszłych emerytów w Polsce.

Nasza współpraca z Klientami opiera się na trzy stopniowym procesie:
I. Analiza Finansowa – zanim zaczniemy cokolwiek doradzać, chcemy poznać bliżej doświadczenia i potrzeby naszych Klientów. Podczas rozmowy, niezobowiązującej do podejmowania jakichkolwiek decyzji, wypełniamy Analizę Finansową, dzięki której jesteśmy wstanie przygotować się do następnego kroku – podzielenia się spostrzeżeniami i sugestiami na temat finansów osobistych Klientów i szans, możliwości oraz zagrożeń, które rysują się nam po
przeprowadzeniu analizy.
II. Rozmowa Doradcza – dzielimy się z Klientami naszymi sugestiami, pomysłami, które wynikają z Analizy Finansowej. Klienci mają możliwość zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami swoich problemów, czasami właśnie te problemy dopiero dostrzegają, dzięki rozmowie z nami. Jeżeli Klienci uznają, że nasze pomysły są godne uwagi – wtedy pomagamy dokonać właściwych wyborów, przejść konieczne formalności.
III. Opieka Doradcza – Klientom, którzy skorzystali z naszych sugestii, proponujemy stałą opiekę polegającą na cyklicznych (raz w roku) spotkaniach, podczas których omawiana jest bieżąca sytuacja finansowa Klientów, podpowiadane są kolejne przydatne rozwiązania. Oczywiście jesteśmy cały czas do dyspozycji naszych Klientów – jeśli w ich finansach pojawi się jakiś problem, nowa potrzeba – wystarczy jeden telefon lub e-mail – służymy pomocą i doradztwem.

Aby skorzystać z naszych usług nie trzeba ponosić żadnych kosztów, umawiamy się na spotkania w pasujących Klientom terminach i miejscach. Elastycznie reagujemy na zmiany zachodzące na rynku i zawsze jesteśmy wstanie przedstawić naszym Klientom ciekawe rozwiązania dla ich potrzeb i problemów.

Naszą misją jest pomaganie Klientom w osiągnięciu przez nich Niezależności Finansowej - poprzez rozsądne podejście do pieniędzy i fachową pomoc przy wyborze i korzystaniu z różnych produktów finansowych.