Produkcja • Oferta Pracy - Operator Urządzeń Produkcyjnych • dlaBydgoszczy.pl

Oferta pracy - Operator urządzeń produkcyjnych

PRODUKCJA / BYDGOSZCZ / BABIA WIEŚ, dodano: 6 grudnia 2018 11:12, wyświetlono: 9 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Babia Wieś
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: pełen etat
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: większe od trzech lat
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 3 500 PLN
  • Do: 4 500 PLN

Opis firmy

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Operatora urządzeń produkcyjnych:

Zadania:

• Autonomiczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Ustawianie i wymiana niezbędnych elementów maszyn produkcyjnych (przezbrojenia maszyn)
• Kontrola i korygowanie parametrów procesu.

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
• Minimum 5- letnie doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym (preferowana branża spożywcza)
• Wykształcenie min. zawodowe lub techniczne (preferowany profil mechaniczny, spożywczy lub elektryczny)

Dodatkowe wymagania

Oferujemy

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie pracownicze
• Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
• Możliwość pracy w znanej, stabilnej firmie
• Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy