Public Relations • Praca Bez Wpłat Wstępnych! • dlaBydgoszczy.pl

Praca bez wpłat wstępnych!

PUBLIC RELATIONS / BYDGOSZCZ / BOCIANOWO, ŚRÓDMIEŚCIE, dodano: 7 października 2019 19:32, wyświetlono: 22 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Bocianowo, Śródmieście
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: kontrakt
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 500 PLN
  • Do: 4 200 PLN

Opis firmy

Polska firma istniejąca na rynku od 16-tu lat. Program partnerski współpracujący z bankami.

Opis stanowiska

Wstęp do programu jest bezpłatny.

Nie ma żadnych miesięcznych abonamentów.
Nie ma żadnych zobowiązań nakazujących.
To nie jest piramida finansowa.

Pracujesz przy swoim ulubionym komputerze.
Praca przez internet - dobrze płatna, ponieważ firma współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne.

Nie ma konieczności osobistego kontaktu z klientem.

Z Twojej strony wymagana jest tylko pełnoletność, dostęp do internetu oraz motywacja do pracy

Napisz do mnie na janusz.krakowiak@interia.eu, po więcej info oraz dalsze instrukcje.

W temacie wpisz: Partner.

Wymagania

W tekście oferty.

Dodatkowe wymagania

Umiejętność poruszania się w internecie, kreatywność, motywacja do pracy.

Oferujemy

Praca w pełnym lub niepełnym zakresie godzin w domu, dobre zarobki,
przeszkolenie zawodowe.