Public Relations • Praca Dorywcza Z Dobrym Zarobkiem! • dlaBydgoszczy.pl

Praca dorywcza z dobrym zarobkiem!

PUBLIC RELATIONS / BYDGOSZCZ / CENTRUM, dodano: 30 grudnia 2019 19:23, wyświetlono: 52 razy

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  • LOKALIZACJA
  • Miejsce: Centrum
  • PODSTAWOWE INFORMACJE
  • Forma zatrudnienia: każda
  • Pozycja: pracownik
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie: do roku
  • WYNAGRODZENIE
  • Od: 500 PLN
  • Do: 4 200 PLN

Opis firmy

Polska firma istniejąca na rynku od 16-tu lat. Program partnerski współpracujący z bankami.

Opis stanowiska

Proponuję dobrą i legalną pracę dorywczą w domu, dla której nie musisz rezygnować z dotychczasowego zajęcia!

Na pewno zarobisz i będziesz mógł pozwolić sobie na realizację swoich potrzeb, na spełnienie swoich marzeń!

Napisz do mnie na e-mail janusz.krakowiak@interia.eu, a przeszkolę Cię, jak pracować, aby szybko osiągnąć sukces finansowy!

Jest to całkiem realne, ponieważ firma współpracuje z bankami, które są przecież wypłacalne!

Prześlę Ci również materiały i wskazówki do pracy. Oczywiście - bezpłatnie!

Z Twojej strony wymagane jest: dostęp do internetu, obsługa komputera w stopniu podstawowym oraz pełnoletność.

Zapraszam do kontaktu.

Wymagania

W tekście oferty.

Dodatkowe wymagania

Umiejętność poruszania się w internecie, kreatywność, motywacja do pracy, pełnoletność.

Oferujemy

Praca w pełnym lub niepełnym zakresie godzin w domu, dobre zarobki,
przeszkolenie zawodowe.