facebook instagram

Wydarzenia

Poparzeni Kawą Trzy
Terminy wydarzenia:
2020-12-06 21:00

Miejsce wydarzenia

Kuźnia Klub
ul. Gdańska 67, Bydgoszcz
Inne wydarzenia w tym miejscu

Poparzeni Kawą Trzy

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z sytuacją zagrożenia zdrowia, stosując się do decyzji rządu, przekładamy koncert POOPARZENI KAWĄ TRZY planowany na 24.04.2020, na dzień 06.12.2020 roku.

Miejsce i godzina rozpoczęcia koncertu pozostaje bez zmian.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Zapraszamy.

Ceny biletów:

- przedsprzedaż : 60,00zł.

- w dniu koncertu: 80,00zł.

 

Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili "Poparzeni Kawą Trzy" goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak "Przystanek Woodstock 2012" zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, "Czad festiwal, "Finały WOŚP" w Polsce i za granicą, "Lato Dwójki i Radia Zet", a miliony bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

 

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

Zobacz wszystkie

DlaBydgoszczy - Najciekawsze wydarzenia

Inne wydarzenia w tej lokalizacji

Inne wydarzenia z tej kategorii